Związki Homoseksualne vs. Związki Heteroseksualne

03:44 4 Comments A + a -

Związki Homoseksualne vs. Związki Heteroseksualne 


Jak po samym tytule widać, będę dzisiaj pisał o związkach homoseksualnych i heteroseksualnych.

Co mnie skłoniło do wypowiedzenia się na ten temat? Otóż ostatnio w USA zalegalizowali śluby dla par homoseksualnych. Od tamtego momentu znaczna część użytkowników facebooka dodała filtr na swoje zdjęcia profilowe, który przedstawiał kolory tęczy. 

Smutne jest to, że po tym wszystkim zrobiły się najazdy homofobów. W komentarzach pod tym memem jest pełno obraźliwych wypowiedzi na temat tych par. Oczywiście większość osób wypowiada się tylko i wyłącznie o gejach, nie o lesbijkach, ponieważ widok lesbijek "podnieca" mężczyzn. 
Czy takie zachowanie jest normalne? Rozumiem, ktoś może tego nie lubić, ale czy to jest powodem do tego, by obrażać na każdym kroku gejów? Tak, gejów obraża się najczęściej, ponieważ - tak jak wspomniałem - lesbijki nikomu nie przeszkadzają, wiadomo dlaczego. 
Widząc, jak zawzięcie dyskutuje się o sprawach łóżkowych tych par, ma się wrażenie, że osoby, które "zaglądają im do łóżka" same mają wybrakowane życie seksualne. Niby obrzydza ich seks osób tej samej płci, ale i tak dalej o nim dyskutują. Czy to nie jest hipokryzja? 

"Chłopak + dziewczyna = normalna rodzina!" Hmm... Niekoniecznie. Połowa związków heteroseksualnych opiera się na przemocy, w której mężczyzna znęca się nad kobietą. Dlaczego tak robi? Robi tak, ponieważ ma świadomość tego, że kobieta jest od niego słabsza, że ma nad nią przewagę itd. Facet doskonale wie, że w związku kobietą zawsze będzie pełnił jakąś tam największą rolę (w większości przypadkach, są wyjątki) i przez to może pozwolić sobie na więcej. Nawet działanie w afekcie go już nie usprawiedliwi, ale kobiety i tak będą trzymały się swoich partnerów, ponieważ się ich boją. Przemoc w rodzinie, na którą muszą patrzeć jeszcze ich dzieci, które później same się tego uczą jest normalna?! Później dzieci dorastające w takiej rodzinie myślą, że bicie matki przez ojca jest normalne. 

•Wtedy rośnie taki kozaczek, który obraża "pedałów" na każdym kroku i uważa, że są nienormalni, a sam tępi swoją kobietę i nie widzi w tym nic złego, bo tak został wychowany. 
•Wtedy rośnie taka dziewczyna, która ma niską samoocene i uważa, że nie ma żadnych praw. 

Co do związków homoseksualnych... Każdy w tym związku jest równy, przez co oboje mają świadomość tego, że mają podobną budowę ciała, podobne możliwości itp. Żyjąc z tą świadomością jest większa szansa na to, że ten związek będzie długo trwał bez żadnych rękoczynów. Kłótnie i inne tego typu konfilikty zdarzają się każdemu, więc tego już nawet nie biorę pod uwagę. Faktem jest również to, że w związkach homoseksualnych jest znacznie mniej konfliktów, ponieważ obie strony doskonale się rozumieją. 
Wychowanie dzieci.. Hm. Jak wiadomo pary homoseksualnie nie mogą mieć ze sobą dzieci, ale od czego jest adopcja? Fakt, rodzice takiego dziecka muszą liczyć się z tym, że będzie ono najprawdopodobniej w przyszłości gnębione w jakiś sposób, ale teraz ludzie zaczynają tolerować takie osoby. Dzieci wychowywane przez pary homoseksualne już od początku uczą się tolerancji i radzenia sobie z krytyką innych, więc obrażanie ich, ponieważ mają dwóch ojców, czy też dwie matki jakoś szczególnie nie powinno ich obchodzić. 

Dopóki rodzicie kochają i wychowują należycie dziecko, to nie ma problemu, by pary homoseksualne miały prawo do adopcji. 

"Serce nie sługa" - Pamiętajmy o tym. Każdy ma prawo kochać kogo chce. 




Chcecie podzielić się swoim zdaniem na ten temat? Śmiało! Zapraszam na otwartą dyskusję w komentarzach! :)

4 komentarze

Write komentarze
dreawwww
AUTHOR
6 sierpnia 2015 12:51 delete

a jak jak najbardziej popieram Twoją wypowiedź.
homoseksualiści nie wyrządzają światu, czy społeczności żadnej krzywdy. ich odmienne upodobania nie powinny zrażać do siebie ludzi. przecież każdy człowiek jest oryginalny i różnie spogląda na otaczający nas świat.
co do adopcji - rodziny homoseksualne czasami faktycznie lepiej potrafią zaopiekować się swoją najbliższą rodziną. przemoc w małżeństwach heteroseksualnych często przepełniona jest agresją, bólem i cierpieniem. tutaj nie mam żadnych wątpliwości. sama jestem dzieckiem z podobnymi sytuacjami rodzinnymi.
boli mnie również to, iż tęcza na fb często jest również wykorzystywana po prostu dla samego 'fajnego' wyglądu. ludzie powinni częściej wgłębiać się w takie tematy, aby czasami choć trochę nabrać inteligencji :)
bardzo ciekawy post. obserwuję ;)

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
10 sierpnia 2015 12:31 delete

Dziękuję za pochwałę i obserwację.
Cieszy mnie również fakt, że w pełni zgadzasz się z moim zdaniem. ;)

Pozdrawiam. :)

Reply
avatar
31 sierpnia 2015 13:13 delete

Jak najbardziej Cię popieram we wszystkich kwestiach. Niepojęte jest dla mnie to, że większość homofobów nie toleruje gejów, a lesbijki. Bo co? Bo są to dziewczyny i niby wszystko im wolno? Ugh.. xD

Reply
avatar