Jem Azjatyckie Coś #2 - "Kuksu"
Jem Azjatyckie Coś #2 - "Kuksu"
Pewnego dnia
oglądając półki sklepowe, zauważyłem plastikową miseczkę z koreańskimi znakami.
Oczywiście, wziąłem ją i zacząłem sprawdzać. To była koreańska zupka o nazwie
"Kuksu".
Producentem takich zupek jest firma NONGSHIM, która znajduję się w stolicy Korei Południowej - w Seoulu.
Ta firma
nie zajmuję się tylko produkcją tych zupek, ale również innych szybkich dań z
proszku, np. NEOGURI, Chapagetti i Kimichi..
Najbardziej zdziwiło mnie to, że znalazłem orientalną zupę w polskim sklepie. Podczas mojego sprawdzania, natknąłem się na pewien napis, który pozbawił mnie wszelkich wątpliwości.
Jak
jesteście ciekawi, możecie również dostrzec na tym zdjęciu wyraźniej skład ów
produktu.
Wróciłem do domu i pierwsze, co zrobiłem, to otworzyłem tą
"tajemniczą" miseczkę.
W środku znajdowały się standardowe rzeczy, czyli: proszek, makaron i różne kawałki warzyw.
Zbytnio nie zwracałem uwagi na wygląd. Chciałem tego spróbować. Po zalaniu wodą
i odczekaniu tych 5-10 minut ściągnąłem wieczko..
Szkoda
tylko, że nie wyglądało to jak na obrazku, ale trudno.
Co do smaku...
Fakt, był on inny.. Taki trochę dziwny, ale dobry.
Szału nie było.
Fakt, był on inny.. Taki trochę dziwny, ale dobry.
Szału nie było.
Czy ją polecam? Szczerze? Nie bardzo. No tak, smak jest inny, ale za przeproszeniem dupy nie urywa. W niektórych momentach nawet mnie trochę brzydził smak tych warzyw, które się tam znajdowały.
Chcecie
sami spróbować? Proszę bardzo! :)
Ocena:
5/10




